KAS SINU SUVISED PLAANID ON TEHTUD? #saunabuss #ratastelkümblustünn

Anname teada, et meie kevad-suvised broneeringud saunabussile ja ratastel kümblustünnile on iga päevaga aina enam tuure kogumas! Kiiremad on sisustanud varakult oma plaanid puhkusteks, sünnipäeva pidamiseks ja isegi pulma-eelse poissmeeste õhtu tähistamiseks. 

Meie käest saab rentida saunabussi, mille jaoks on vaja vaid head seltskonda ning B-kategooria lubadega juhti. Vajadusel saame pakkuda ka küttepuid, et sinu aega kokku hoida. Samuti on olemas pump ja voolik näiteks järve ääres veevõtuks. Saunabussist ei puudu ka helisüsteem ning LED-valgustus meeleolu loomiseks. Kohalikud poisid räägivad, et poleks osanud oodatagi, et nii kuuma leili saab võtta!

Ja ühest korralikust kümblustünnist ei tohiks puudu olla nii mullisüsteem kui LED-valgustus, et ikka mulli saaks! Vaja läheb sul vaid haakekonksuga autot või hoopis rendi saunabuss ning tünn mõlemad ja komplekt on koos – võta vaid sõbrad kaasa!

Kui tahad õdusamat keskkonda luua või jääb inventarist puudu, saame pakkuda ka valguskette, pop-up telki või hoopis generaatorit elektri jaoks keset metsa.

 

Nii et..helista ja küsi omale sobivat kuupäeva! Ikka ja endiselt lihtne number: 56 606 666

Asume Ida-Virumaal, Tartu mnt. 25, Jõhvi