Meist

Jako Trans OÜ on 2015. aastal loodud ettevõte, mille asutajad on Margit ja Jaan Kollo. Algselt FIE-na tegutsenud Jaan pakkus teenust kohalikule majutusasutusele tööliste kojuveoks, kus transpordi liiklus oli pea olematu ning talvistel teedel tuli tihti kohata sõiduautode kinni jäämisega. Sellest kasvas idee pakkuda omapoolset panust Ida-Virumaa kohalikele eraisikutele ning ettevõtetele ja peagi selguski, et teenusepakkujaid tol ajal oli siin kandis vähe. 

Tänaseks päevaks on ühe mehe tööst ja puksiirautost kasvanud välja mitmeliikmeline meeskond.  Erinevas valikus on nüüdseks puksiir- ja transporditeenuste pakkumisele ka vaba aja tehnika rentimise võimalus.

Jaan on ühe käega rallisõitja, kelle kohta lugu on ilmunud 2009. aastal ka raamatus „Me saame hakkama”. Seades endale eesmärgiks saada Eesti meistriks rallimaastikul jäärajasõidus, otsustas ta ralliga lõpparve teha ning ise endale tööandjaks hakata. Nagu Margiti poolt öeldud, et vaatamata ühele käele tahab ta olla teistega võrdne, tahab Jaan olla ka parim! Selle lausega on pereettevõte võtnud omale visiooniks pakkuda tugevat konkurentsi sama teenusepakkujatega ning töötajatele väärilist tasu tehtud töö eest. Samuti pakkuda parimat teenindust.

Kui Sa veel artiklit pole jõudnud lugeda või endiselt ei julge küsida, miks üks käsi koguaeg varrukas on, siis loe aga julgelt 🙂

https://issuu.com/mammutiraamatud/docs/mesaamehakkama

https://www.facebook.com/jakotrans

https://www.instagram.com/jakotrans_puksiir_idavirumaal/