Saunabuss,tünn, pop-up telk

 

  || SAUNABUSS ( 4+1 INIMEST ) B KATEGOORIA JUHILOAGA || KÜMBLUSTÜNN ||

SAUNABUSS

Hea võimalus meelepärase sündmuse või puhkuse korraldamiseks on saunabuss – sõida kuhu iganes ja naudi iga ilmaga! Saunabuss mahutab sobivasse kohta sõidutamiseks korraga kuni 4+1(juht) inimest, seega selleks ei ole Sul tarvis väikese seltskonna või perega tulles eraldi sõiduautot. Bussi on paigaldatud helisüsteem parema meeleolu loomiseks ning LED-valgustus. Vajalik on B-kategooria juhilubade olemasolu.Soovi korral on võimalik meie käest juurde rentida pop-up telk.

Rendiaeg 12:00-12:00, ent saame vajadusel Sulle kellaaegu sobivamaks muuta. Samuti pikema perioodi vältel saame teha Sulle personaalse hinnapakkumise.

Head ideed, kus saunamõnusid nautida: poissmeesteõhtu, tüdrukuteõhtu, sünnipäev, jaanipäev, aastavahetus, grillpidu, grupireis

KÜMBLUSTÜNN

Hea idee meeldejääva sündmuse korraldamiseks on ratastel kümblustünn, mis on ehitatud kerghaagisele.  Mugavalt tunneb ja mahutab kuni 7 täiskasvanut.  Naudi iga aastaaja või ilmaga ning Sulle sobivas kohas. 

Meie poolt pakutaval kümblustünnil on sisse ehitatud LED-valgustus ja mullimasin efektsema elamuse ja spaa saamiseks. Olemas on joogitopside hoidjad, saunalinade nagid ja istepink. Samuti jalavann, et kümblustünni nautimine mööduks murevabamalt.

Kümblustünn täitub umbes 3 tunniga, olenevalt voolikust või veepumba läbimõõdust. Soovitan on kindlasti vett vahepeal segada. Oma mõõtudelt on tünn 2,4×1,8m läbimõõduga ja 1800iitrine, millega peab arvestama vee täitumisel või sobivasse kohale paigutamisel.

Transport-tule ise järgi või toome kohale.

Ise järgi tulles on vajalik haakekonksuga sõiduk ning B-katergooria juhiloa olemasolu. 

Rendiaeg algab kell 12:00 ja lõpeb järgmisel päeval kell 12:00. Kellaaegu saame kujundada Sulle ka mugavamaks.

Lõpliku hinna kujundamiseks kirjuta oma soovist, et saaksime teha Sulle hinnapakkumise.

Head ideed, kus saunamõnusid nautida: poissmeesteõhtu, tüdrukuteõhtu, sünnipäev, jaanipäev, aastavahetus, grillpidu, grupireis

KASUTA VÕIMALUST!

  • Purtse Vabatahtlik Pääse TÄIDA RATASTEL KÜMBLUSTÜNN 5 MINUTIGA – Ida-Virumaal Purtses on võimalik kasutada 25km raadiuses ratastel kümblustünni täitmist kõigest 5 minutiga, mille hind 70€ (tasumine otse neile!). Kaugemalt soovijatele hind kokkuleppel.  Teata oma soovist ette otse neile (nii on infovahetus kõige kiirem :)..ikkagi pääste ju!) ning Sinu võiduks on juba kümblustünni veega täitmisel ajakulu võit puhtalt 1 tund!
    Kontakt +372 51 934 476 (Purtse Vabatahtlik Pääste)

POP-UP TELK

Meie vaba aja rendi varustuses on olemas pop-up telk, mida on lihtne paigaldada ja võtab transportimisel vähe ruumi. Ära lase ennast ilmast heidutada, sest telgiga on kaasas tuult takistavad seinad-seega naudi julgelt üritust värskes õhus! Pop-up telgi mõõdud on 3x6m.

Küsi personaalset hinda!

Hea võimalus kasutada näiteks laadamüükidel, eriüritustel, aiapeol, sünnipäevade tähistamisel.