Saunabuss,tünn, pop-up telk

 

  || SAUNABUSS ( 4+1 INIMEST ) B KATEGOORIA JUHILOAGA || KÜMBLUSTÜNN ||


Kirjeldus puudub.

SAUNABUSS

Hea võimalus meelepärase sündmuse või puhkuse korraldamiseks on saunabuss – sõida kuhu iganes ja naudi iga ilmaga! Saunabuss mahutab sobivasse kohta sõidutamiseks korraga kuni 4+1(juht) inimest, seega selleks ei ole Sul tarvis väikese seltskonna või perega tulles eraldi sõiduautot. Bussi on paigaldatud helisüsteem parema meeleolu loomiseks ning LED-valgustus. Vajalik on B-kategooria juhilubade olemasolu.Soovi korral on võimalik meie käest juurde rentida pop-up telk.

Kirjeldus puudub.

Rendiaeg 12:00-12:00, ent saame vajadusel Sulle kellaaegu sobivamaks muuta. Samuti pikema perioodi vältel saame teha Sulle personaalse hinnapakkumise.Kusjuures praktika on aastatega näidanud, et vahel piisab vaid õhtupoolikust, kus tahaks sõpradega saunabussiga järve äärde minna, jahutada end või hoopis pidada paaritunnine teistmoodi minisünnipäev. Jah, meie käest on võimalik rentida saunabussi ka ainult pooleks päevaks! 

Head ideed, kus saunamõnusid nautida: poissmeesteõhtu, tüdrukuteõhtu, sünnipäev, jaanipäev, aastavahetus, grillpidu, grupireis, järve ääres 
Kirjeldus puudub.

 

KÜMBLUSTÜNN

Hea idee meeldejääva sündmuse korraldamiseks on ratastel kümblustünn, mis on ehitatud kerghaagisele.  Mugavalt tunneb ja mahutab kuni 7 täiskasvanut.  Naudi iga aastaaja või ilmaga ning Sulle sobivas kohas.Kirjeldus puudub.

 

Meie poolt pakutaval kümblustünnil on sisse ehitatud LED-valgustus ja mullimasin efektsema elamuse ja spaa saamiseks. Olemas on joogitopside hoidjad, saunalinade nagid ja istepink. Samuti jalavann, et kümblustünni nautimine mööduks murevabamalt.
Kümblustünn täitub veega ja küdemisajaga kokku umbes 3 tundi, olenevalt voolikust või veepumba läbimõõdust. Soovitame on kindlasti vett vahepeal segada. Oma mõõtudelt on tünn 2,4×1,8m läbimõõduga ja 1800iitrine, millega peab arvestama vee täitumisel või sobivasse kohale paigutamisel.

 

Transport-tule ise järgi või toome kohale. Ise järgi tulles on vajalik haakekonksuga sõiduk ning B-kategooria juhiloa olemasolu. 

Rendiaeg algab kell 12:00 ja lõpeb järgmisel päeval kell 12:00. Kellaaegu saame kujundada Sulle ka mugavamaks.

Praktika on näidanud tänu meie headele klientidele, et oleme logistiliselt klientidele väga vastutulelikud! Kujundame rendile võtmise aja nii, et juba peopäeval saaksid sa varbad märjaks teha, mitte tegeleda alles korraldamisega kõige muu kõrvalt! 🙂

PAADITÜNN

Meie rentimise valikus on populaarsust kogumas paaditünn! Korralda näiteks teemapidu või meeleolukas sünnipäev, millega saad meie käest juurde küsida ka valguskette, et üritusele veel rohkem efekti juurde anda. LED-valgustus ja mullisüsteem koos suure mahutavusega on täielik kirss tordil! Tünni küljes olevat redelit saad tõsta mõlemale poole – täpselt nii nagu Sulle mugavam on! 

Oma olemuselt on paaditünni sama lihtne kasutada nagu meie kümblustünni. Paigalda, täida veega, küta, mõnule!

Kirjeldus puudub.

 

Lõpliku hinna kujundamiseks kirjuta oma soovist, et saaksime teha Sulle hinnapakkumise.

Head ideed, kus saunamõnusid nautida: poissmeesteõhtu, tüdrukuteõhtu, sünnipäev, jaanipäev, aastavahetus, grillpidu, grupireis

 

 

KASUTA VÕIMALUST!

  • Purtse Vabatahtlik Pääse TÄIDA RATASTEL KÜMBLUSTÜNN 5 MINUTIGA – Ida-Virumaal Purtses on võimalik kasutada 25km raadiuses ratastel kümblustünni täitmist kõigest 5 minutiga, mille hind 70€ (tasumine otse neile!). Kaugemalt soovijatele hind kokkuleppel.  Teata oma soovist ette otse neile (nii on infovahetus kõige kiirem :)..ikkagi pääste ju!) ning Sinu võiduks on juba kümblustünni veega täitmisel ajakulu võit puhtalt 1 tund!
    Kontakt +372 51 934 476 (Purtse Vabatahtlik Pääste)

POP-UP TELK

 

Meie vaba aja rendi varustuses on olemas pop-up telk, mida on lihtne paigaldada ja võtab transportimisel vähe ruumi. Ära lase ennast ilmast heidutada, sest telgiga on kaasas tuult takistavad seinad-seega naudi julgelt üritust värskes õhus! Pop-up telgi mõõdud on 3x6m.

 

Kirjeldus puudub.

Küsi personaalset hinda!

 

Hea võimalus kasutada näiteks laadamüükidel, eriüritustel, aiapeol, sünnipäevade tähistamisel.

POP-UP telgi rentimisel on Sul võimalus kaasa küsida ka valguskette, mis ei karda vihma ning vajadusel saad pirnidest reguleerida täpselt nii hubase valguse nagu ise soovid! Pikkus 16 meetrit – pane pistikusse ja naudi mõnusat meeleolu!